Smėliavimas Kaune ir kiek ši paslauga kainuoja?

Pirmiausia, prieš užsisakant šią paslauga, rekomenduotina susipažinti su bendra informaciją apie smėliavimą. Kaip ši paslauga atliekama? Smėliavimo įranga smėliuotojas nukreipia aukštų slėgiu pučiamą smėlio srautą į paviršių ir nuvalomi įvairūs nešvarumai. Pagrindinė šios paslaugos nauda – galima tinkamai paruošti paviršių gruntavimo, dažymo darbams. Jeigu norite atnaujinti automobilio kėbulą, konstrukcijos dalį, žemės ūkio techniką ar ratlankius, tada smėliavimas Kaune – tai ko jums reikia. Profesionali smėliavimo paslauga gali kainuoti nuo kelias dešimties eurų iki kelių šimtų eurų. Tiksli kaina priklauso nuo daikto ar objekto, kurį reikės smėliuoti.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos susisiekite:  8 655 94 114

Šratavimas – kuo jis skiriasi nuo smėliavimo?

Smėliavimas Kaune

Pagrindinis skirtumas, kuo skiriasi šios dvi paslaugos, tai įranga ir technologija, kuria atliekama paslauga. Smėliavimas, kaip nurodo pavadinimas atliekamas naudojant smėlį t.y. kvarcinį smėlį. Šratavimas atliekamas naudojant metalinius šratus. Šios dvi paslaugos naudojamos metalinių, medinių ar betoninių paviršių atnaujinimo darbams.

Smėliavimas Kaune – Ar ši paslauga teikiama kituose miestuose?

Profesionalios smėliavimo paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Naudojame mobilią smėliavimo įranga, tad galime atvykti į kliento nurodytą adresą. Tokia paslauga aktuali pramonėje dirbančioms įmonėms. Norint atnaujinti įvairias metalines konstrukcijas, tai galima padaryti be jokio vargo. Užsisakote paslaugą, suderiname darbų datą ir specialistų komandą atlieką darbus.

Šratavimas

Kodėl užsisakyti paslaugas iš Smeliavimas.lt?

Vienas dažniausių klausimų, kurį užduoda klientai: kodėl dirbti būtent su jumis? Atsakymas labai paprastas – turime didelę patirtį šioje srityje. Kiekvienas klientas nori gauti itin aukštos kokybės paslaugas už geras kainas. Patirtis ir didelis klientų kiekis leidžia šias paslaugas teikti kokybiškai, už konkurencingas kainas. Atliekant smėliavimo, šratavimo paslaugas svarbu naudoti profesionalią įranga, priešingu atveju darbų kokybė gali būti žema arba net sugadinsite paviršių. Kadangi dirbame tiek su privačiais asmenimis, tiek su įmonėmis gerai žinome, kaip smėliuoti ratlankius, automobilio kėbulus, žemės ūkio techniką ar įvairias metalines konstrukcijas.

Smėliavimas

Ką dažniausiai smėliuojame?

Kaip jau minėjome, vieni dažniausių užsakymų, tai automobilių kėbulų smėliavimas, ratlankių smėliavimas ar žemės ūkio technikos smėliavimas.

Konsultuokitės su specialistais, sužinokite paslaugos kainą: 8 655 94 114